Weekendowy wypad za granicę

Lato w pełni! Wakacyjne słońce nie pozwala bezczynnie siedzieć w domu. Wykorzystaj dobrą pogodę i wyrusz na niezapomnianą weekendową wycieczkę!

wypad za granicę

Oto nasze weekendowe propozycje:

  1. Czeska stolica słynie ze swego wyjątkowego klimatu, który można poczuć przede wszystkim na starówce. Wycieczka nie może się obyć bez wypicia chociaż jednego kufla prawdziwego czeskiego piwa.
  2. Do Norwegii najszybciej dostaniesz się samolotem, a ceny biletów lotniczych jedynie zachęcają do takiej podróży. Miasto pełne spokoju i harmonii z pewnością pozwoli odpocząć i nabrać dystansu do codziennych obowiązków.
  3. Lwów. Przez niektórych jest porównywany do Krakowa – w końcu miasto ma bogatą polską historię. Rzesze turystów zwabia nie tylko wyjątkowa atmosfera i gościnni ludzie, ale również niskie ceny.
  4. Jak przystało na niemieckie miasto jest czyste i uporządkowane. Nie brakuje w nim wyjątkowych zabytków i wielu muzeów, których zwiedzanie z pewnością wypełni weekendowy plan po same brzegi.

Przygotowania

Jeśli chcesz dotrzeć do wybranego miasta autobusem, pociągiem lub samolotem, najlepiej zaplanuj weekendowy wypad z wyprzedzeniem. Dzięki temu zaoszczędzisz na bilecie i wybierzesz dogodną datę i godzinę podróży. Chociaż taki krótki wypad nie wymaga szczególnie drobiazgowego pakowania, to nie zapomnij o dokumentach, telefonie i kluczach. W Twojej torbie podróżnej nie może również zabraknąć antyperspirantu Etiaxil. Dzięki niemu będziesz czuła się świeżo i swobodnie przez cały weekend bez względu na wybrany kierunek podróży.