Ślub na głowie – co zrobić żeby nie zwariować?

Ślub należy jednocześnie do najbardziej stresujących, ale też najbardziej radosnych wydarzeń w naszym życiu. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby ceremonia zaślubin przebiegła pomyślnie i bez zakłóceń, jednak dzień ślubu jest rezultatem wielu długich dni przepełnionych skrupulatnym organizowaniem i planowaniem. Organizacja najważniejszego dnia w życiu wymaga od nas nie lada wysiłku i zawsze dostarcza ogromnych stresów.

para młoda

Co więc zrobić i jak zorganizować swoją pracę, żeby nie zwariować i w pełni cieszyć się tym dniem?

         Pierwszym punktem, od którego trzeba zacząć jest oczywiście właściwa organizacja pracy.
W notesie, pliku w Excelu czy po prostu na tablicy gdzieś w widocznym miejscu spisz wszystkie rzeczy do załatwienia, wraz z dokładną datą, np. kiedy skontaktujesz się z florystką, a kiedy wybije ostatni dzwonek na rezerwację wymarzonej weselnej sali. Sukcesywne odhaczanie określonych spraw i obowiązków to świetna mobilizacja do dalszego działania!

Bardzo ważną rzeczą jest dokładne skomponowanie listy gości, a następnie potwierdzenie ich przybycia. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kosztów, związanych z dodatkowymi nakryciami. Postaraj się jak najszybciej uzyskać konkretną informację co do dokładnej liczby gości!

Ostatni i najważniejszy punkt – zatroszcz się o swój komfort psychiczny i formę fizyczną! Aby czuć się pewnie przez cały dzień, zadbaj o odpowiednią ochronę, którą zapewni ci zaawansowany regulator pocenia Etiaxil Comfort. To delikatny antyperspirant z systemem ochrony i pielęgnacji skóry Cpx, który wyeliminuje pot, i mokre plamy na ubraniu, a nie spowoduje podrażnień skóry. Stosowany na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę sprawi, że to będzie Twój udany dzień !

Przecież nie chcecie aby wasze dłonie były spocone kiedy będziecie witać gości w tak ważnym dla was dniu. Komfort suchych dłoni w tej stresującej sytuacji zagwarantuje wam Etiaxil Lotion do stóp i dłoni.