Pomysły na podróż poślubną

Organizujesz wesele i razem z narzeczonym zastanawiasz się nad kierunkiem Waszej podróży poślubnej? Podpowiadamy kilka pomysłów na niezapomniany miesiąc miodowy dla rozmarzonych romantyków i zagorzałych podróżników.

 
planowanie podróży

Romantycznie i luksusowo

Zapewne kiedy myślisz o podróży dla zakochanych, to przed oczami pojawia Ci się Wieża Eiffla i Paryż, miasto-symbol. Warto jednak przełamać stereotyp i wybrać na przykład pobliską Pragę, gorącą Barcelonę albo klimatyczny Amsterdam. Ciekawym pomysłem będzie fotograficzne safari w Kenii albo rejs po wodach Chorwacji. Jeśli jedziecie dosłownie na „miesiąc” miodowy, możecie sobie pozwolić na bardziej odległą podróż. Idealnym miejscem będzie Kuba i podróż w czasie, luksusowy wyjazd do Nowego Jorku albo wczasy all inclusive w Meksyku.

 

Dla aktywnych

Jeśli ziewasz na samą myśl o dniach spędzanych na plaży albo na spacerach po mieście, powinnaś namówić swojego narzeczonego na bardziej ekscytującą podróż. Nurkowanie wśród raf koralowych, podróż koleją transsyberyjską, przeprawa przez dżunglę amazońską, zdobycie jednego z ośmiotysięczników – ilość pomysłów jest niezliczona. Możecie zabrać ze sobą rowery i wyruszyć w kilkutygodniową wyprawę w Alpy. Pamiętaj, że taka podróż wymaga znacznie lepszego przygotowania. Z pewnością nieodzownym dodatkiem będzie antyperspirant Etiaxil, który zapewni Wam pełen komfort w trakcie całej podróży.

 

Dookoła świata, dookoła Polski

Jeśli czas i pieniądze na to pozwolą, niech podróż poślubna… wymyśli się sama. Weźcie ze sobą niezbędny ekwipunek i wyruszcie przed siebie, otwarci na to, co się wydarzy. Może to być podróż po Europie albo nawet wyprawa dookoła świata. Dzięki licznym portalom, gwarantującym bezpłatne noclegi i przejazdy, taka podróż nie musi kosztować fortuny. Za to z pewnością będzie przygodą Waszego życia, którą zapamiętacie na długo. Szukając na mapie wymarzonego miejsca na Waszą podróż poślubną nie zapomnijcie o Polsce, która z morzem, górami i jeziorami, pełna jest romantycznych miejsc.