Nowa na wiosnę

Po długich miesiącach szarugi i zimna, wiosna wreszcie nieśmiało daje o sobie znać. To nie tylko idealny czas, by spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, ale także dobra okazja do podjęcia pozytywnych zmian w Twoim życiu.

kobieta

Zdrowie najważniejsze !

Czy wiesz, że powinniśmy spożywać owoce i warzywa aż pięć razy dziennie? Wiosna i wczesne lato to idealna pora, aby to zalecenie wcielić do swojej codziennej diety. Skorzystaj z oferty sklepów ze zdrową żywnością, które oferują szeroką gamę sprawdzonych produktów pochodzących wyłącznie z naturalnych upraw. Korzystając z dobrej pogody i długich dni, zaplanuj regularne treningi na świeżym powietrzu. Jednocześnie pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu organizmu, zwłaszcza przy zwiększonym wysiłku fizycznym podczas cieplejszych dni. Okres wiosenno-letni to również dobra pora na oczyszczenie organizmu z toksyn poprzez systematyczne picie niegazowanej wody, zielonej herbaty lub soku z aloesu.

Zadbaj o swoją skórę

Po zimowych miesiącach cera może być sucha, szara i zmęczona, warto więc ją zregenerować poprzez oczyszczenie, odżywienie i codzienną ochronę przed zanieczyszczeniami. Jeśli cierpisz na nadmierne pocenie lub nadpotliwość to noś ubrania z naturalnych włókien oraz postaraj się usunąć włosy pod pachami, na których, gromadzi się wydzielina gruczołów potowych czyli pot apokrynowy którego składnikami są oprócz wody, sole, tłuszcze, białka i cukier, które są doskonałą pożywką dla bytujących na skórze bakterii. Możesz używać też do mycia skóry pod pachami delikatne mydła przeciwbakteryjne. Nie zapominaj również o regularnym stosowaniu antyperspirantu Etiaxil, którego najwyższa skuteczność jest potwierdzona badaniami klinicznymi a unikalna formuła jest opatentowana. W zależności od stopnia aktywności gruczołów potowych Etiaxil praktycznie eliminuje nadmierne pocenie blokując wydzielanie potu pod pachami co najmniej na 3 a nawet do 5 dni i to tylko po jednej aplikacji.To podstawa wiosennej odnowy, dzięki której każdego dnia będziesz czuła się świeżo i swobodnie.