Modne buty na wiosnę

Wreszcie na ulicach zawitało słońce, więc możemy powoli wyciągać coraz bardziej wakacyjne ubrania. Przerzucając w szafie spódnice i koszulki, nie możemy zapominać o dobraniu dodatków i założeniu modnych butów, które są podstawą każdej dobrej kreacji. Podpowiadamy, jakie są modne w tym sezonie.

kobieta ze szpilkami - pocenie nóg

Symbole kiczu powracają do łask

Po czasach panowania birkenstocków, nadszedł sezon na kitten heels, czyli kaczuszki. Jeszcze niedawno uznawane za kiczowate, z obcasami poniżej pięciu centymetrów i z noskiem w szpic, dziś robią furorę na pokazach mody. Projektanci prezentują modelki również w plastikowych crocsach z kolorowymi kamieniami. Dzięki Gucciemu swoje pięć minut mają mule, łączące w sobie kapcie i pantofle. Sandały i pantofle z wiązaniem wokół kostki również są w modzie, ale w połączeniu z… kolorowymi rajstopami! Tak odważnego stylistycznie sezonu już dawno nie mieliśmy.

Zadbaj o swoje stopy

Zanim zdecydujesz się, które buty założysz, najpierw zadbaj o swoje stopy. Osusz je i odsuń skórki, naskórek wygładź za pomocą peelingu, a na koniec użyj kremu nawilżającego. Nie zapomnij o skróceniu paznokci, a także usunięciu odcisków i nagniotków. Jeśli doskwiera Ci pocenie się stóp, stosuj antyperspirant Etiaxil Lotion, wcierając go w suchą i nieuszkodzoną skórę. Dzięki niemu będziesz czuła świeżość nawet po całym dniu, a pocenie nóg przestanie Ci przeszkadzać nawet przy bardzo wysokich temperaturach. Z tak zadbanymi stopami, możesz odważnie wyjść na miasto, zakładając kitten heels, crocsy lub mule, a z pewnością zrobisz furorę!