Lista zakupów Panny Młodej

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety. Nic zatem dziwnego, że przygotowania zaczynają się kilka czy nawet kilkanaście miesięcy wcześniej. Już na samym początku warto sporządzić listę rzeczy, które będą niezbędne w tym uroczystym dniu.

buty na obcasie

Sukienka to nie wszystko

Zaraz po zamówieniu sukienki powinnaś zastanowić się nad zakupem wygodnych i eleganckich butów. Do kreacji dobierz welon, a także dobrze komponującą się z całością biżuterię i ozdoby do włosów. Nie obędzie się również bez poręcznej i delikatnej torebki. Nie zapomnij o zakupie bielizny, podwiązki i pończoch, które powinny pasować do całej kreacji i odpowiadać Twojej osobowości. Na wszelki wypadek dobierz również okrycie, które może się przydać nawet w środku lata na wypadek zimnego wieczoru czy złej pogody.

Zestaw ratunkowy

Kiedy będziesz już miała całą kreację, rozejrzyj się za poduszką na obrączki oraz skrzynką na koperty. Koniecznie zaopatrz się również w przedmioty, które choć wydają się niepozorne, mogą się przydać w najmniej spodziewanym momencie. Do torebki wrzuć igłę z nitką, nożyczki, odplamiacz, chusteczki matujące i agrafki. Nie powinnaś również zapomnieć o dobrze wyposażonej apteczce i podręcznej kosmetyczce. Dla pełnego komfortu i uczucia świeżości niezbędny będzie antyperspirant Etiaxil, który możesz go połączyć z ulubionymi perfumami.

Jeśli już wykreślisz wszystkie te przedmioty z listy zakupów, możesz zająć się innymi sprawami albo po prostu… zrelaksować się przed najważniejszym dniem w Twoim życiu.