Life – changing protection

4 lipca 2016

graf1

GRAPH

nasze-produkty

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM OFICJALNYM SKLEPIE ONLINE I W APTEKACH

 

zobaczreklame

 

 

Miliony ludzi na całym świecie zmagają się na co dzień ze specjalnymi potrzebami kontroli potu. Jedna osoba może mieć problem trzymając długopis w szkole podczas egzaminów. Kolejna może czuć się zażenowana kiedy trzeba uścisnąć dłoń. Jeszcze inni mogą pocić się „normalnie”, ale czasem znaleźć się w sytuacji, w której widoczne pocenie może po prostu być zawstydzające jak np. ceremonia ślubna.

 

 

opinieklientow

„Moje dłonie były tak spocone że wstydziłem się trzymać moją dziewczynę za rękę”

„Mam na imię Dawid i cierpię na nadmierną potliwość przez całe moje życie.”

„Kiedy pocisz się tak jak ja, większość aktywności w życiu sprawia ci duży problem. Weżmy dla przykładu szkołę. Podczas zajęć sportowych lub gry w piłkę moje buty robiły się totalnie mokre i bardzo brzydko pachniały. Po szkole wstydziłem się odwiedzać moich przyjaciół, wiedząc że będę musiał zdjąć buty. Weźmy teraz moje dłonie: proste czynności takie jak podanie komuś ręki na powitanie, czy „przybicie komuś piątki” było dla mnie ogromnym problemem. Musiałem neustannie myć ręce. A takie rzeczy jak trzymanie dziewczyny za rękę ? Zapomnij! To wszystko trwało również do czasu podjęcia pracy zawodowej, gdzie starałem się siedzieć z dala od innych pracowników i unikałem nawiązywania bliższych kontaktów. Ale gdy odkryłem Etiaxil to mój problem się skończył. Teraz jestem swobodny w kontaktach interpersonalnych. Może to nie znaczy tak wiele, ale mogę powiedzieć, że to wielka sprawa dla kogoś, kto zawsze musiał unikać kontaktów z innymi. To naprawdę wiele dla mnie znaczy!”

dawid

„Byłam bardzo zakłopotana z powodu plam od potu kiedy musiałam zdjąć kurtkę- ale to się już nie zdarza”

„Mam na imię Gabriela i pracuję jako blogerka mody.”

„To gorączkowa praca, dla energicznych ludzi, która utrzymuje mnie w ciągłym ruchu. Chodzenie na pokazy mody, śledzenie trendów i sprawdzanie co nowego w sklepach a potem „biegiem” z powrotem na spotkania z moimi klientami…i tak w kółko. Jest to zawód, który zmusza mnie do pracy w bardzo bliskim kontakcie z ludźmi: dopasowywanie ubrań, przymierzanie no i wybór dodatków. Najgorzej jest w ciepłe lub gorące dni bo wtedy zaczynam się intensywnie pocić, a to koliduje z moją pracą. Moi klienci wymagają ode mnie bliskiego kontaktu, ale z pewnością nie chcą czuć intensywnego zapachu mojego potu. Faktem jest, że kiedy twoja praca dotyczy mody to ty sam też musisz być jej częścią. Musisz nienagannie wyglądać i też nosić piękne ubrania. Musisz mieć możliwość założenia modnej marynarki i jej zdjęcia w każdej chwili bez ryzyka pojawienia się mokrych plam na koszuli pod pachami. Miałam z tym problem do czasu aż wypróbowałam Etiaxil. Teraz nie muszę się niczego obawiać, mogę robić wszystko! Stałam się bardziej pewna siebie a to przyciąga do mnie klientów, którzy potrzebują takiego eksperta mody jak ja.”

izabela

„Bez potu poczułem się znowu sobą – po raz pierwszy od lat”

„Mam na imie Grzegorz i jestem Studentem.”

„Gdy większość ludzi myśli o poceniu się, to mają na myśli głównie pocenie się pod pachami. Ale nie ja! Dla kogoś takiego jak ja, to dopiero początek problemów. Wyobraźcie sobie sytuację, gdy z powodu spoconych dłoni unikacie uściśnięcia komuś ręki, albo nigdy nie możecie nosić kalpek z powodu spoconych stóp. Wyobraźcie sobie jaki stres przeżywałem gdy miałem egzamin pisemny i długopis wypadał mi ze spoconej dłoni, a na kartce zostawały plamy potu…. Witajcie w moim świecie, albo raczej w moim starym świecie! Kiedy odkryłem Etiaxil zmieniło się wszystko, zmieniło się praktycznie całe moje życie. Musiałem pokonać tak dużo barier, by móc po prostu prowadzić normalne życie. Mogę wreszcie znowu być sobą, po raz pierwszy od momentu kiedy osiągnąłem wiek dojrzewania. A co lepszego może być w życiu niż możliwość BYĆ SOBĄ ?”

wtf