Jak jesz, tak pachniesz?

Skąd on się bierze?

Pocenie się to naturalny odruch naszego organizmu, którego zadaniem jest regulowanie temperatury ciała. Problem zaczyna się, gdy zaczynamy wydzielać nadmierną ilość potu, co utrudnia codziennie czynności. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, często jednak niemałą rolę gra tutaj nasza dieta.
Wzmożone wydzielanie potu może się pojawić np. w związku ze spożywaniem mocnej kawy oraz herbaty, posiłków z dodatkiem ostrych przypraw, czy też alkoholu.

posiłek

Mogę jeść, co tylko chcę!

Nasze antyperspiranty tworzone są z myślą o tych, którzy chcieliby pozbyć się problemu nadmiernego pocenia, nie musząc sobie niczego odmawiać. Jeśli nie raz  zdarzało ci się unikać ulubionej przekąski tylko dlatego, by nie ryzykować zbyt obfitego pocenia, to najwyższy czas na zaprzyjaźnienie się z Etiaxilem!
Dieta może wpływać jednak nie tylko na intensywność pracy naszego naturalnego systemu chłodzenia, czyli na ilość potu, ale także na jego zapach. Mikroorganizmy żyjące na naszej skórze rozkładają wydzielane wraz z potem tłuszcze, białka, cukry i inne substancje, co jest przyczyną pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Na szczęście na to również mamy radę! Etiaxil to nie tylko skuteczny regulator, który blokuje nadmierne pocenie, ale także środek, który perfekcyjnie eliminuje nieprzyjemny zapach potu! Pełne rozwiązanie problemów nadpotliwości to ogromna zmiana w wygodzie życia. Z taką kompleksową ochroną na myśl o tym, że wcześniej musiałeś zrezygnować z odrobiny słodyczy, chipsów lub piwka do filmu będziesz mógł jedynie serdecznie się zaśmiać!