Czy nawet najlepszy dezodorant pomaga?

Zanim stworzono recepturę dezodorantu wykorzystywano wiele naturalnych metod na radzenie sobie z problemem potu. Na Dalekim Wschodzie stosowano kryształy aluminium, a w Rosji ocet winny i sok z wyciśniętej cytryny. Dziś dysponujemy rozwiniętą technologią i wykwalifikowanymi specjalistami, a jednak najnowsze dezodoranty nie zawsze pomagają. Dlaczego tak jest?

najlepszy dezodorant

Czy dezodorant działa?

Dzięki zawartości alkoholu etylowego dezodorant niszczy bakterie i niweluje nieprzyjemny zapach. Jednak nie ma w swoim składzie chlorku glinu ani żadnego innego składnika, który mógłby aktywnie zwalczać wydzielanie potu. Dezodorant możesz stosować na całe ciało, by czuć się świeżo i by dobrze pachnieć. Jednak w ten sposób nie poradzisz sobie z problemem potu wydzielającego się podczas sytuacji stresowych, wysiłku fizycznego czy nadmiernego zdenerwowania. Kiedy nawet najlepszy dezodorant nie może pomóc, musisz sięgnąć po naprawdę skuteczny środek.

Skuteczna alternatywa

Jeśli chcesz na zawsze pożegnać się z problemem nadmiernego pocenia, powinnaś sięgnąć po Zaawansowany Regulator Pocenia. Etiaxil to środek, który pozwala cieszyć się stuprocentową ochroną nawet przez pięć dni po jednorazowym zastosowaniu. Możesz uzyskać takie efekty zarówno stosując Etiaxil roll-on pod pachy, jak i Etiaxil Lotion do stóp i dłoni. Antyperspirant jest bezwonny, więc możesz go łączyć ze swoimi ulubionymi perfumami. W ten sposób nie tylko zatrzymasz pocenie skóry, ale również uzyskasz efekt wyjątkowej świeżości na długi czas.