Antyperspirant – skuteczny i najlepszy sposób na nadpotliwość

Zdaniem naukowców niektórzy z nas pocą się w sposób zupełnie bezzapachowy. Wszystko dzięki wariantowi genu oznaczanego samogłoską A. Jest to niezwykle dobra wiadomość, która niestety blaknie w obliczu statystyk. Gen pozwalający na odstawienie dezodorantów posiada zaledwie jeden procent populacji. W dodatku ci szczęściarze zazwyczaj nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Tymczasem cała reszta należy do tej drugiej grupy, której pot brzydko pachnie i wymaga stosowania specjalnych środków.

sposób na nadpotliwość

Jak sobie z tym radzić?

Kiedy dobre mydło, sprawdzony dezodorant i naturalne metody nie pomagają, trzeba sięgnąć po sprawdzone środki. Możesz wypróbować przepisane przez lekarza leki antybakteryjne, przeprowadzić zabiegi jonoforezy na stopy lub zdecydować się na usunięcie niektórych gruczołów potowych. Najnowszym sposobem są zastrzyki z botuliny, które choć są dość skuteczne, to również trochę bolesne. Czy zatem istnieje mniej drastyczna metoda poradzenia sobie z nadpotliwością?

A może antyperspirant?

Dla zamaskowania nieprzyjemnego zapachu możesz stosować dezodorant. Jednak lepiej sięgnąć po skuteczny antyperspirant, który blokuje wydzielanie potu. Warto sięgnąć po sprawdzony środek, jakim jest Zaawansowany Regulator Pocenia Etiaxil. Aż 92 procent recenzentek uznało go za absolutnie rewelacyjny, zatem nie musisz się obawiać o jego skuteczność. Dzięki unikalnej formule ten najlepszy antyperspirant zapewnia ochronę przed poceniem na 3 do 5 dni. W tym czasie możesz zapomnieć o problemie nadpotliwości i cieszyć się świeżością!