Jak działa Etiaxil?

24 lipca 2015

Gdy gruczoły potowe zbyt mocno reagują na wzrost temperatury otoczenia lub bodźce emocjonalne, nie wystarczy mydło, woda i zwykły dezodorant, nawet ten antyperspiracyjny. Trzeba sięgnąć po silnie działający regulatory pocenia z chlorkiem glinu, Etiaxil. Są o wiele bardziej skuteczne, a ich działanie jest długotrwałe – jedna aplikacja zapewnia ochronę przed poceniem na 3-5 dni. Ponieważ nie zawierają substancji zapachowych, można je łączyć z innymi kosmetykami o ulubionym zapachu.

Etiaxil_zestawMiliony ludzi na całym świecie zmagają się na co dzień ze specjalnymi potrzebami kontroli potu. Jedna osoba może mieć problem trzymając długopis w szkole podczas egzaminów. Kolejna może czuć się zażenowana kiedy trzeba uścisnąć dłoń. Jeszcze inni mogą pocić się “normalnie”, ale czasem znaleźć się w sytuacje, w których widoczne pocenie może po prostu być zawstydzające jak np. ceremonia ślubna.

Bez względu na to, co jest przyczyną nadmiernego pocenia się, Etiaxil jest odpowiedzią dla osób na całym świecie, oczekujących specjalnej kontroli potu. Dlaczego? Ponieważ Etiaxil działa. I to jest to, co najbardziej się liczy.

Jak budować z sukcesem kontakty interpersonalne kiedy masz problem z potem?
Etiaxil pomaga wyeliminować problem potu i jego przykrego zapachu. Etiaxil to Zaawansowany Regulator Pocenia – antyperspirant, który naprawdę działa blokując wydzielanie potu, powstawanie mokrych plam i przykrego zapachu na długi czas. Jego bezwonna,unikalna, opatentowana i klinicznie potwierdzona formuła powoduje, że jest bardzo skuteczny i wydajny. W zależności od aktywności gruczołów potowych, otrzymujesz ochronę w zależności od produktu między 3 -5 dni i to tylko po jednej aplikacji!
Jego długotrwałe działanie sprawia, że Etiaxil jest jednym z najskuteczniejszych antyperspirantów przeciw nadmiernej potliwości.

Jak działa Etiaxil?

  1. Etiaxil działa tak skutecznie dzięki chlorkowi glinu w alkoholowej bazie.
  2. Substancja ta reaguje z wodą w kanale potu.
  3. Czasowo tworzy warstwę żelu zapobiegając przed dotarciem potu na powierzchnię skóry, przy minimalnym podrażnieniu skóry.
  4. Korek z żelu zostaje rozpuszczony w ciągu kilku dni podczas naturalnego złuszczania martwych komórek skóry.

howworks
Aktywny system ochrony skóry i pielęgnacji skóry Cpx, Apx.
Dzięki zastosowaniu w Etiaxilu – aktywnego systemu ochrony skóry Cpx (Etiaxil Comfort), Apx (Etiaxil Original) – podrażnienia skóry często występujące przy stosowaniu wysoce skutecznych antyperspirantów są zredukowane w znaczący sposób do minimum. Opatentowana technologia zastosowana w formule Etiaxilu Comfort podnosi poziom pH skóry a w skutek tego znacznie minimalizuje potencjalne podrażnienie skóry.

antyperspirant-nie-obniza-phAntyperspiranty bez aktywnego systemu ochrony skóry.
Kiedy zastosujemy zwykły antyperspirant , procesy zachodzące na skórze mogą spowodować podrażnienie skóry, ponieważ poziom pH znacząco spada.

 

antyperspirant-srednie-phEtiaxil z aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry.
Kiedy zastosujemy Etiaxil z aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry unikamy spadku poziomu pH. To jego unikalna formuła redukuje spadek poziomu pH co znacznie minimalizuje potencjalne podrażnienia skóry związaniem z zastosowaniem extra efektywnych antyperspirantów.

Właściwości Etiaxil:

  • Nasze preparaty są bezzapachowe oraz bezbarwne i jest udowodnione klinicznie *,że zapewniają najlepszą w swojej klasie ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem.
  • Międzynarodowe uznanie klasyfikacji antyperspirantów (Amerykańska FDA) stanowi, że w odniesieniu do produktu, aby być zakwalifikowanym jako”antyperspirant” musi osiągnąć 20% redukcję potu.
  • Jeśli antyperspirant wykazuje 30% redukcję potu może być klasyfikowany jako “ekstra skuteczny”.
  • Opatentowana formuła Etiaxil demonstruje powyżej 60% redukcji potu – przez co najmniej 72 godzin po każdym stosowaniu.

*testy dla proDERM Institiute zgodnie z wytycznymi FDA
*Testy dermatologiczne w Niemczech.